שאלות ותשובות

שאלות

שאלות פופלריות

ב"ארט טראוול", אנו פה כדי לענות על כל שאלותיכם ולהקל על ההכנות למסע הבא שלכם. גלו תשובות מהירות לשאלות הנפוצות ביותר.

ב"ארט טראוול", אנו מציעים מגוון רחב של טיולים ופעילויות לחובבי ההרפתקאות והתרבות כאחד. מקרוזים יוקרתיים ביעדים עוצרי נשימה, דרך טיולי גלישה מאתגרים, טיולי ספורט עוצרי נשימה, ועד להופעות חיות ואירועי תרבות ברחבי העולם. כל זאת כדי להבטיח לכם חוויית נופש מלאה ומעשירה.

כן, בהחלט! ב"ארט טראוול" אנו מאמינים בחוויה אישית ומותאמת לכל לקוח. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם נציגנו, כדי שנוכל להבין את הצרכים והעדפותיכם ולהכין עבורכם את החבילה המושלמת.

ממש לא! טיולי הגלישה שאנו מציעים מתאימים לכל הגילאים, ובכך יכולים להציע לכם חוויה משפחתית נהדרת.

הרשימה המלאה של ההופעות והאירועים הכלולים בחבילות שלנו מתעדכנת באופן קבוע באתר "ארט טראוול". תוכלו לגלוש לעמוד החבילות ולבחור "הופעות" כדי לראות את האפשרויות הנוכחיות. כמו כן, אנו מפרסמים עדכונים ומבצעים מיוחדים בניוזלטר שלנו וברשתות החברתיות.

עדיין יש לכם שאלה?

אנחנו כאן לשירותכם! כתבו לנו את השאלה שלכם ואת פרטיכם ונחזור אליכם עם תשובה.

לקחתי חלק בקרוז הראשון שלי דרך 'ארט טראוול' והיה זה חוויה שלא תשכח. מההתחלה ועד הסוף, כל פרט היה מושלם. הקרוז הציע מגוון רחב של פעילויות, טיולי גלישה, משחקי ספורט ואפילו הופעות שהרימו את החוויה לרמה אחרת. צוות 'ארט טראוול' היה תמיד זמין לעזור ולייעץ, ודאג לכך שכל צרכיי יתמלאו. אין ספק שאחזור לטייל דרכם שוב. הם הפכו כל רגע לאמנות בפני עצמה.

שאלות / תשובות

שאלות נוספות ששאלו לקוחותינו

ראשית יש לוודא כי נרכש כרטיס הכולל כבודה לבטן המטוס. משקל הכבודה הינו 20 ק"ג (יש חברות שמאפשרות גם עד 23 ק"ג), תיק עלייה למטוס עד 7 ק"ג (יש חברות המאפשרות יותר) . בטיסות לאו – קוסט יש לוודא מול חברת התעופה ישירות את מדיניות הכבודה.

כרטיס טיסה אלקטרוני הוא רישום דיגיטלי שנשמר במערכת ההזמנות של חברת התעופה שלכם. הכרטיס כולל את שם הנוסע ואת פרטי טיסות, ומשמש לזיהוי נוסע על-ידי חברת התעופה. בזמן הצ'ק-אין באתר האינטרנט של חברת התעופה, תתבקשו להקליד את מספר כרטיס הטיסה (E-Ticket Number) או את קוד הזמנתכם בחברת התעופה (Booking Reference או PNR Number). ניתן למצוא מידע זה בכרטיס הטיסה שלכם

על מנת לקבל רכב שכור בחו"ל, על הנהג הראשי שעל שמו ההזמנה להביא: רישיון נהיגה ישראלי תקף, רישיון נהיגה בינלאומי , שובר השכרת רכב שנשלח אליך לאחר ביצוע הזמנה. כרטיס אשראי בינלאומי ומספר PINCODE. לא ניתן להשתמש בכרטיס דיירקט, כרטיס נטען או כרטיס אשראי לשימוש בישראל בלבד. כרטיס האשראי הבין לאומי חייב להיות של הנהג ולא של נוסע אחר שאינו הנהג.

מדיניות הNo Show (אי הופעתו של הנוסע בטיסה) היא בהתאם למדיניות של חברת התעופה אליה שייך הכרטיס. בחלק קטן מהמקרים יהיה ניתן לשנות את כרטיסך לטיסה אחרת או לבטל אותו, אך עלויות שינוי או ביטול יהיו גבוהים מהרגיל. יחד אם זאת, ברוב מקרים מסוג זה לא תהיה אפשרות לשנות את כרטיסך או לקבל החזר כלשהו בביטול הכרטיס. אם הגעת לשדה התעופה אך הפסדת את טיסתך, עליך לגשת בהקדם האפשרי לדלפק של חברת התעופה ולבקש את עזרת נציגי החברה. אם אינך יכול להגיע לשדה תעופה, עליך לפנות בהקדם האפשרי לסניף איסתא בו רכשת את כרטיסך או למשרדי חברת התעופה.